Cuma, 02 Şubat 2018 19:13

Takı & Mücevher & Altın Çeşitleri

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Geçmişten günümüze mücevher, takı ve altın kadınların ve erkeklerin en önemli aksesuarları arasında yer almaktadır. Takı ve mücevher arasında nasıl farklar vardır? Mücevher değerli madenler ve taşlar ile yapılmış olan vücuda ve elbiselere takılan aksesuarların genel adıdır. Takı ise değerli maden veya taşlardan yapılıp yapılmamasına bakılmaksızın kullanılan tüm aksesuarların genel adıdır. Küpe, yüzük, kolye, broş ve benzeri birçok takı ve mücevher günümüzde modanın vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır. Altın kolye, altın yüzük, altın küpe, gümüş yüzük, gümüş kolye ve gümüş küpe gibi değerli madenlerden üretilen şık ürünleri elmas, zümrüt, pırlanta gibi taşlarla birlikte tasarlanmış farklı modellerle internette bulabilirsiniz.

Kadınlar için tasarladıkları şık altın kolye, elmas kolye, inci kolye ve pırlanta kolye gibi seçenekleri ile Ariş, Bella Gloria, eJoya, Eros Pırlanta, Gizarro, Goldstore, Koçak Gold, Melis Gold, Altın Sepeti, Allegro Gold, Glorria, All That She Wants, Chavin, Mardeluz, Sirius, Gumush Divas Diamond gibi markaların koleksiyonlarına göz atmakta fayda var. Nişan düğün gibi özel günler için takı setleri, anneler günü ve babalar günü gibi günler için özel hediye seçenekleri ile internetten hediye almak isteyen herkes için farklı ürün seçenekleri sunmaktadır.

Erkekler için küpe, rozet, tesbih, yüzük, bileklik, kol düğmesi gibi farklı takı seçenekleri bulunmaktadır. Günümüz erkekleri kıyafetlerini tamamlayan bu aksesuarları kullanmaktalar. Erkek küpe modelleri ile AltınSepeti, eJoya, Ariş ve Sirius markaları beylerin tercihleri arasında yer alıyor. Tesbih, rozet, yüzük, bileklik ve kol düğmesi gibi farklı takılar için Chavin, Tesbihane, Ocean Pole, Adam In Crew ve Gumush markalı ürünler arasından aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Anne ve bebekler için takı seçenekleri sunan Altın Sepeti, eJOYA, Goldstore, Glorria ve Melis Gold birbirinden şık çocuk künye, çocuk bilezik ve bebek iğnesi modellerini sizlerin beğenisine sunuyor.

Altın sadece aksesuar olarak değil yatırım amaçlıda satın alınan değerli bir metaldir. 22 ayar bilezikler, 14 ayar bilezikler gibi bilezik çeşitleri ile İAR ve Nadir markalarının yatırımlık altın çeşitleri içinde yer alan cumhuriyet altın, çeyrek altın, yarım altın, külçe altın gibi ürünleri yatırım amaçlı olarak tercih edilmektedir.

Okunma 2984 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Hastalıklar

Anne ve Çocuk

Beslenme ve Diyet

Sağlıklı Yaşam

Yemek Tarifleri

Moda ve Güzellik