Perşembe, 09 Mart 2017 14:38

Bağırsak Gazı Belirtileri Nelerdir?

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Bağırsak Gazı Belirtileri Nelerdir?

Bağırsak gazı kişilerin bir anda bazen sağlık sorunları ile bazen de psikolojik olan nedenlerden dolayı ortaya çıkan sorunlar arasında yer almaktadır. Çok ağrılı olarak yer almaktadır. Bu sorunun oldukça farklı nedenleri yer alırken bir yandan da kişilerin bedensel olarak değişiklikleri yer almasından dolayı biri birinden farklı belirtileri de yer almaktadır. Bu belirtiler kişiler arasında değişiklik göstermesinden dolayı bunlar şu şekilde olmaktadır.
• Bazı kişilerde bağırsak gazı karında keskin ağrılar olarak yer almaktadır. Şiddetli olan ağrıları ile büyük bir sorun olmakta ve adeta ayağa kalkmak konusunda bile oldukça büyük zorluk olarak yer almaktadır.
• Karınlarda bir anda meydana gelen bu sorun şişkinlik oluşturmak ya da şişkinlik hissini de vermesinden dolayı farklı belirtileri ile yer almaktadır.
• Karında oluşan ve adeta iğne batması gibi yer alan sancıları ile kişinin sadece kıvranmasına neden olur.
• Sadece bu kadarı ile de değil bir yandan kişinin yüksek derecede ateşinin de çıkmasından dolayı havale gibi durumlar ile de karşılaşmasına neden olur.
• Bir anda sindirim konusunda ya da yemek yenmesi konusunda zorlukları oluşturmasından dolayı bir anda kilo kaybı olması gibi durumlar ile de karşılaşılmaktadır.
• Kadınlarda görüldüğü zaman bir anda meydana gelen vajinada adet kanamasının dışında kanamaların meydana gelmesi gözlenir iken bir de dışkı yapılırken kan gelmesi de en çok dikkatleri üzerine çeken belirtileri arasında yer almaktadır.
• Mide içinde oluşan asitler ya da midenin bir hayli fazlası ile asit üretiyor olması da en çok dikkatleri üzerine çeken belirtileri arasında olmaktadır. 

Okunma 6730 defa

Benzer Öğeler (etikete göre)

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Hastalıklar

Anne ve Çocuk

Beslenme ve Diyet

Sağlıklı Yaşam

Yemek Tarifleri

Moda ve Güzellik